KONST / Litografier / Parti grafiska blad 16143126
*
nr 1614 3126
Parti grafiska blad
bland annat Peter Tillberg, 13 st, bladets mått: 25x32-76x61 cm, oramade lösa blad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 april 2024
kl 20:46:44
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
17/4 17:56:06
1
100 kr
22/4 20:39:25
2
150 kr
22/4 20:41:40
1
200 kr
22/4 20:41:44
3
Vinnande bud
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.500 kr
Göteborg 2.500 kr
Helsingfors 2.500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad litografier
-
5208 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:53
-
5211 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:54
-
6038 Grafiska blad ..
"Yxlon 84", bland annat Bertil Almlöf, Eva Stockha..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:58
-
6017 Litografi
Helene Billgren (f. 1952), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:32
-
5073 Litografi
Spanien, "La puerta del Sol". Bildmått: 25x35 cm, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:57
*
Parti grafiska blad
nr 1614 3126
Parti grafiska blad
bland annat Peter Tillberg, 13 st, bladets mått: 25x32-76x61 cm, oramade lösa blad
Utrop: | 500 kr |
---|---|
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 april 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
17/4 17:56:06 | 1 | 100 kr |
22/4 20:39:25 | 2 | 150 kr |
22/4 20:41:40 | 1 | 200 kr |
22/4 20:41:44 | 3 | Vinnande bud |
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.500 kr
Göteborg 2.500 kr
Helsingfors 2.500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 2.500 kr
Göteborg 2.500 kr
Helsingfors 2.500 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiska blad litografier
-
5208 Färglitografi
Björn Krestesen (f. 1951), Sverige. Signerad, numr..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:53 -
5211 Färglitografi
Elis Ryberg (1919-1985), Sverige. Signerad, numrer..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:54 -
6038 Grafiska blad ..
"Yxlon 84", bland annat Bertil Almlöf, Eva Stockha..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 18:58
-
6017 Litografi
Helene Billgren (f. 1952), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
6 maj kl 20:32 -
5073 Litografi
Spanien, "La puerta del Sol". Bildmått: 25x35 cm, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:57